URSZULA

URSZULA

Trafiłam do Pani Pauliny – poprzez filmy na kanale YouTube – po wieloletnim, bezowocnym chodzeniu od lekarza do lekarza. Byłam już w takim stanie, że moja pamięć odmawiała posłuszeństwa – nie pamiętałam nawet gdzie idę, ani po co robię to, co akurat robię. Przyszłam tu z resztką sił.

Pani Paulina tylko na mnie spojrzała i od razu wszystko wiedziała co mi jest, test diagnostyczny jedynie to potwierdził.

Pamiętam, że jak tu przyszłam, ubrana byłam na czarno, takie kolory dominowały wtenczas w mojej garderobie. Kiedy jednak popatrzyłam na Panią Paulinę, ubraną kolorowo – urzekła mnie pozytywna energia, jaka od niej promieniowała.

Po około dziesięciu dniach oczyszczania i picia ziół (tzw. „zabójców”) zauważyłam poprawę swojej pamięci na tyle, że mogłam zacząć chodzić do sklepu bez kartki. Poprawił się również mój nastrój i samopoczucie.

Zioła, które Pani Paulina daje na oczyszczanie są idealne, jakby zrobione specjalnie dla mojego organizmu. Po nich i po lewatywie czułam się fantastycznie, byłam zdziwiona i wręcz zszokowana co ze mnie wychodzi (m.in. dużo galarety) – oraz gdzie to wszystko dotąd było?

Na 20. dzień, po oczyszczaniu wątroby, wyszło ze mnie tyle nieczystości i pasożytów, że gdybym nie widziała tego na własne oczy, nie uwierzyłabym. Już po pierwszym dniu oczyszczania pojawiła się w mojej głowie niezwykła jasność, a po drugim dniu czułam się już jak nowo narodzona.

Po przeczytaniu książek pani Pauliny i po odbyciu szkolenia (przed oczyszczaniem organizmu) posiadłam tyle wartościowej wiedzy, że otworzyły mi się oczy na przyczyny moich chorób. Pytałam samą siebie: jak to możliwe, że chodząc przez tyle lat od lekarza do lekarza, nikt mi o takich PROSTYCH sprawach, które pomagają w uzdrowieniu człowieka, dotąd nie powiedział, dlaczego? Wszystko, co mówi Pani Paulina faktycznie potwierdza się, znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Pani Paulina odmieniła całe moje dotychczasowe życie, pogląd na życie oraz zdrowie. Uśmiecham się teraz częściej i radośniej. Zauważam słońce i inne pozytywne rzeczy, których dotąd nie widziałam. Dzięki niej wyrzuciłam z szafy szare i czarne ubrania, a dominują tam teraz radosne kolory. Jest jak mój anioł stróż. Dziękuję Bogu, że skierował mnie do gabinetu Pani Pauliny. Teraz czuję, jakie życie jest piękne!

About the Author