Marta D.

Marta D.

O Pani Paulinie dowiedziałam się z czasopisma „O czym lekarze Ci nie powiedzą”. W ten sposób trafiłam na kanał YouTube z autorskimi filmikami Pani Pauliny i zaczęłam je oglądać. Niektóre obejrzałam kilka razy. Polubiłam profil na Facebooku i tam przeczytałam, że Pani Paulina będzie przyjmowała klientów w Warszawie. Szybko postanowiłam umówić się na wizytę. Czułam, że Pani Paulina to moja ostatnia szansa na zdrowe życie.

Na wizycie nic nie powiedziałam o swoich dolegliwościach, a pomimo tego Pani Paulina wszystko wiedziała, aparat precyzyjnie wskazał na moje przypadłości. Dodatkowo powiedziała, że mam torbiel na jajniku, co dla mnie samej było zaskoczeniem, ponieważ nie wiedziałam, że ją mam. Badanie USG – zrobione u lekarza ginekologa – potwierdziło jednak obecność torbieli.

Na oczyszczanie zdecydowałam się, ponieważ dolegliwości z którymi przyszłam nie pozwalały mi spokojnie funkcjonować. Ciągłe zmęczenie, bóle brzucha, wzdęcia, gazy, wysypka na ciele, zaczerwieniona twarz.

Początkowo przeraziła mnie ilość informacji, które musiałam przyswoić podczas szkolenia. Na szczęście wszystko dostaje się też na kartkach, dla późniejszego przypomnienia i utrwalenia. Jeszcze przed samym rozpoczęciem oczyszczania, czułam się spanikowana. Bardzo się stresowałam tym, że nie wiem, czego mogę się po takim procesie spodziewać, czego oczekiwać. Pani Paulina powiedziała, abym zaczęła, jak będę gotowa, a przede wszystkim jak zmienię swoje nastawienie. Postanowiłam, że nie zrezygnuję i… zmieniłam myślenie. Wtedy wszystko zaczęło układać się dobrze. Po 16. dniach poczułam znaczną poprawę, a po oczyszczaniu wątroby – dużą ulgę. Wyszedł ze mnie kłębek pasożytów.

Po oczyszczaniu czuję się zdecydowanie lepiej. Nie boli mnie już brzuch, a przede wszystkim nie mam już wysypki, tzw. pokrzywki. Moje samopoczucie jest lepsze, czuję się spokojniejsza, nie boli mnie już głowa. Co najważniejsze: powtórne badanie USG – zrobione w gabinecie lekarza ginekologa – wykazało, że nie ma już śladu po torbieli!

Jestem bardzo zadowolona, że zaufałam Pani Paulinie. Do tej pory żaden lekarz mi nie pomógł.

About the Author