Maria

Maria

Moje problemy zdrowotne rozpoczęły się trzy lata temu. Wydawało się, że mam infekcję grypową. Pomimo leczenia nie czułam się jednak lepiej, dostałam zapalenia zatok i zapalenia płuc. Taki stan utrzymywał się właściwie przez cały okres tych trzech lat. W sumie miałam kilkanaście zapaleń płuc, dostałam wiele serii antybiotyków i sterydów. Zostałam dokładnie przebadana: prześwietlenia, rezonanse, tomografia, mnóstwo badań krwi, posiewy. W międzyczasie wykonano mi operację zatok, zdiagnozowano u mnie astmę, przeszłam też całą serię testów alergicznych. Byłam bardzo zmęczona, musiałam iść spać codziennie o 21.00, ponieważ nie byłam w stanie dłużej funkcjonować. Próbowałam też różnych terapii niekonwencjonalnych, niestety efekty były mizerne.

Za namową brata trafiłam do Pani Pauliny. Byłam pod wrażeniem przeprowadzonego przez nią testu, w którym wyszły rzeczy, o których wiedziałam tylko ja (z badań szpitalnych), dodatkowo okazało się, że mam sporo pasożytów. Dostałam zalecenia co do odżywiania oraz zestaw odpowiednich ziół. Stosuję się ściśle  do zaleceń Pani Pauliny. Efekty są rewelacyjne! Od dwóch miesięcy, czyli od momentu rozpoczęcia oczyszczania, nie miałam zapalenia zatok i płuc. Przeszłam dopiero pierwszy etap i jedno czyszczenie wątroby, a osiągnęłam już superefekt; nie choruję, mam dużo siły, idę spać po 23.00, a rano wstaję wypoczęta. Co prawda poświęcam trochę czasu na przygotowanie potraw i płukanie zatok i gardła (robię to dwa razy dziennie), ale moje samopoczucie wynagradza wszystkie poświęcenia. Trzy lata nie czułam smaku potraw i zapachów. Jestem mile zaskoczona, ponieważ smak wrócił, zaczynam również momentami czuć intensywniejsze zapachy, np. czosnku.

Myślę, że jestem świetnym przykładem skuteczności metod Pani Pauliny. Polecam każdemu, kto ma problemy z diagnozą swoich dolegliwości, aby udał się na test przeprowadzany w jej gabinecie.

About the Author