Janina K.

Janina K.

Pani Paulino wraz z zespołem, bardzo dziękuję Wam, że jesteście, dzięki czemu ja mogę cieszyć się lepszym zdrowiem. Zaufałam Wam i nie zawiodłam się, poznałam prawdę o sobie i jestem świadoma tego, co i jak mam oczyszczać, aby być zdrowym. Teraz żyję pełnią życia, a gdy coś zaczyna mi dolegać, to wiem, że jest ktoś, kto mi pomoże. Oczywiście zaraz dzwonię do pani Pauliny i pytam odnośnie dolegliwości, a pani Paulina chętnie daje mi wskazówki, za co z całego serca dziękuję.

Przesłałam część zdjęć z oczyszczania organizmu; nie było to łatwe, ale wystarczyła odrobina samozaparcia i udało się przeprowadzić proces do końca. Wymagało to wielu wyrzeczeń, ale czego się nie robi, aby być zdrowym! To nie jest tak, że już wszystko do końca jest w porządku ze zdrowiem, cały czas trzeba nad sobą pracować i eliminować, co jest złe w postępowaniu.

Sama przeszłam oczyszczanie, a teraz także polecam je innym osobom. Książkę „Zdrowe pokolenie – odnowa ludzkości” Pauliny Jodestol daję do przeanalizowania rodzinie i znajomym. Wiele osób mówiło mi, że po tej lekturze otworzyły im się szerzej oczy na rzeczy i zjawiska dotąd lekceważone oraz stwierdzają, iż pozwoliło im to spojrzeć na przyczyny wielu chorób z całkiem innej perspektywy. Dziękujemy!

About the Author