Basia

Basia

Do Centrum Pauliny Jodestol w Trzebnicy trafiłam dokładnie rok temu. Przypadek – czy szczęśliwy los – postawił na mojej drodze życiowej Panią Paulinę. Po dokładnej diagnostyce  w Centrum powiedziała: „Decyzja należy do Ciebie”. Postanowiłam spróbować i wziąć swoje zdrowie w swoje ręce. Dziś wiem, że oczyszczanie to nie cudowna dieta, kilkudniowa kuracja czy turnus na wczasach. To zmiana stylu życia, nieustanna praca nad sobą – pod czujnym i wprawnym okiem Pani Pauliny.

Gdy na moim nadgarstku prawej dłoni „znikąd” pojawił się guzek, myśli latały jak oszalałe: co to jest? skąd? co robić? Pojawił się lęk, niepokój, strach, bezsenność. Gdy pokazałam to Pani Paulinie, ona spokojnie powiedziała: „Damy z tym radę, postępuj zgodnie z moimi zaleceniami”. Nie trwało to dzień ani dwa. Psychika szalała, rękawy naciągałam na nadgarstek, koleżanki wciąż pytały i radziły wyciąć. A ja wierzyłam, że Pani Paulina się nie myli i wykonywałam zalecenia. Trzy miesiące, dzień po dniu, wytrwale, bez marudzenia i narzekania, konsekwentnie… i przyszedł czas, że uśmiech i kolory życia powróciły.

Pani Paulina prowadzi mnie i mojego męża po ścieżce zdrowia nadal, a my czujemy radość życia. Odnowa. Jesteśmy w gronie szczęściarzy.

Dziękujemy Pani Paulinie i Jej Centrum Zdrowia. Brawo WY!

 

About the Author