Anna

Anna

Na imię mam Anna, mam 54 lata, od przeszło dwudziestu lat mieszkam w Belgii. Zrządzeniem losu a raczej Opatrzności Bożej przed kilkoma miesiącami w czasopiśmie „O czym lekarze ci nie powiedzą” natrafiłam na informacje o działalności Pani Pauliny Jodestol. Były tam krótkie wzmianki o filmikach zamieszczonych na kanale YouTube, które sugerowały, że ich autorka wie sporo o PRZYCZYNACH chorób neurologicznych, onkologicznych, kostno-stawowych, kobiecych i innych. Zaczęłam oglądać te filmiki, a następnie polecać je znajomym, którzy borykali się z rozmaitymi problemami zdrowotnymi.

Kiedy moja teściowa – kobieta, która do 82. roku życia nie chodziła do lekarzy – zachorowała na raka jajników, a zaraz potem zmarła, znajoma powiedziała mi, że guzy w narządach kobiecych zwykle spowodowane są przez przywry i można to z powodzeniem leczyć naturalnymi środkami – ziołami – jak wieki temu. Okazało się, że wie to od pani Pauliny, bo sama była jej klientką i osobiście się znają.

Po obejrzeniu filmików Pani Pauliny, w których darmowo przekazuje ludziom swoją bezcenną wiedzę, i po przeczytaniu jej książek, pisanych bardzo prostym, przystępnym i zrozumiałym dla każdego językiem, postanowiłam zapisać się na wizytę w jej gabinecie. Filmy i książki polecam każdemu, dla kogo dbałość o zdrowie jest istotną wartością, bowiem znaleźć tam można odpowiedzi wskazujące przyczyny wielu chorób, schorzeń i dolegliwości. Ponadto, jak wspomniałam wcześniej, nie trzeba mieć wiedzy medycznej ani żadnej pokrewnej, by pojąć te informacje. Są pisane tak, by każdy, bez wyjątku, je rozumiał, a do tego są rzeczowe i konkretne. Prawda jest taka, że przez całe swoje życie od nikogo nie usłyszałam prawdy o przyczynach chorób, a wszystko stało się dla mnie jasne dopiero w gabinecie Pani Pauliny. Jestem pod niesamowitym wrażeniem jej wiedzy na temat pasożytów oraz prawdziwych przyczyn chorób, jak również umiejętności efektywnego przekazywania tych mądrości przeciętemu człowiekowi oraz troski, z jaką pochyla się nad każdym klientem. A lekarze? Lekarze nie informują ludzi o genezie chorób. Mówią: „przyczyna jest nieznana, to jest genetyczne, nieuleczalne”… i tyle. Nieważne czy to Polska, czy Belgia, kończy się przepisaniem leków, bez wskazania źródła problemów. Ja zapytam więc: na co te leki, skoro PRZYCZYNA jest dla lekarzy nieznana? Na jakiej podstawie uważają, że lek zadziała, przyniesie korzyść, skoro nie wiadomo – według nich – co wywołało te objawy?

Dzisiaj, po lekturze tych książek i obejrzeniu filmów wiem już dużo więcej na temat przyczyn swoich dolegliwości, dręczących mnie obecnie, jak również dwadzieścia czy czterdzieści lat temu. Nie byłam może jakaś specjalnie chora, a nawet rzekłabym, że jestem dość krzepka jak na swój wiek, nie przyjmowałam na stałe leków, ale zdecydowałam się na oczyszczanie organizmu, bo zrozumiałam, że to właściwa droga do zdrowia. Można to porównać do przeglądu samochodu: może to i kosztuje, ale wiemy, że będziemy jeździć bezpiecznie. Tym bardziej, że wiedzę na temat oczyszczania i potrzeb organizmu dostajemy od Pani Pauliny w jasnej, przejrzystej formie – jak w książce kucharskiej, gdzie przepisy są podane ściśle i krok po kroku, by wszystko wyszło jak należy.

Dziękuję Pani Paulinie za tę wiedzę, którą mogę teraz dzielić się ze swoją rodziną i znajomymi. Nie chciałabym, by ktoś mi kiedyś powiedział: „wiedziałaś, a nie powiedziałaś”. Świadomość i profilaktyka to podstawy zdrowia!

About the Author