Poznaj mnie lepiej

Sama decyduję o swoim życiu i zdrowiu

Moja historia

Gdy miałam 25 lat, rozpoczęły się moje problemy ze zdrowiem. Trapiło mnie wiele dolegliwości, których przyczyn nie mogli dociec lekarze. W wieku 37 lat cierpiałam już na wiele chorób. Jedynym wyjściem było zaufać sobie i zacząć się uczyć. Zaczęłam studiować prace znawców medycyny naturalnej, wśród których byli Amerykanie, Rosjanie, Japończycy i Chińczycy. Zapoznałam się z wynikami ich badań i testowałam ich metody na sobie.

Po dogłębnym zapoznaniu się z pracami m.in. dr H. Clark, dr N. Walkera, P.B. Bragga, N. Siemionowej i innych, zrozumiałam, gdzie spoczywa przyczyna moich problemów. Moje dolegliwości zaczęły się od jelita grubego oraz inwazji pasożytów i drożdżaków. Bardzo cieszę się z tego, że zainteresowałam się medycyną naturalną i jestem wdzięczna za wszelkie publikacje z tej dziedziny. Dzięki nabytej w ten sposób wiedzy, dostrzegłam i zrozumiałam przyczyny moich problemów zdrowotnych. Wiedza ta pomogła mi stworzyć taki program uzdrowienia organizmu, który jest efektywny i może zmienić życie każdego z nas na lepsze.

W ciągu ostatnich 23 lat przeprowadziłam 80 procesów oczyszczania swojego organizmu. Ucząc się na błędach oraz próbując różnych ziół, metod, procedur, i eksperymentując na sobie, osiągnęłam wiedzę i stworzyłam formułę, która jest jednocześnie prosta i efektywna. Po przeprowadzeniu procesu oczyszczania organizmu byłam zdumiona i zszokowana, jak wiele różnorakich pasożytów gnieździ się w ciele człowieka: długie, krótkie, czerwone, czarne, białe, przeźroczyste, niektóre wyglądające jak krewetki z ogonkami. Wszystko to utrwaliłam na fotografiach.

Kiedy zakończyłam proces oczyszczania własnego organizmu, wszystkie moje problemy zdrowotne ustąpiły. Zaprzestałam jednocześnie przyjmowania pięciu różnych lekarstw, przepisanych mi przez lekarzy. Eksperymenty, które przeprowadziłam na sobie, wymagały ode mnie wielkiego wysiłku, samozaparcia i jednocześnie odpowiedzialności – chodziło bowiem o moje zdrowie.

Wpoiłam w siebie i przyswoiłam te zasady, które okazały się niezbędne i tak pomocne w trakcie całego procesu eksperymentowania i pracy nad moją metodą. Zrozumiałam także coś bardzo ważnego, a mianowicie to, dlaczego ludzie cierpiący na wiele dolegliwości i chorzy, pragnący uzdrowić i oczyścić swój organizm, zapoznający się z medycyną naturalną i poddający procesowi oczyszczania, niekiedy rozczarowują się i rezygnują, wątpiąc w efektywność medycyny naturalnej.

Ludzie nie mają wystarczającej wiedzy i informacji na ten temat.

Są już zmęczeni trapiącymi ich chorobami.

Są niecierpliwi i chcą natychmiastowych rezultatów.

Nie czują się odpowiedzialni za swoje życie.

Oczyszczanie powinno być kompleksowe, gdyż jeden składnik spośród potrzebnych wielu – nie da oczekiwanego rezultatu.

Dzięki wspaniałej, silnej i efektywnej kombinacji różnorodnych metod medycyny naturalnej, jesteśmy w stanie uwolnić nasz organizm z wszelkich pasożytów, złogów, zanieczyszczeń oraz kamieni – zarówno żółciowych, jak i nerkowych. Na stronie przedstawione są autentyczne zdjęcia, moje oraz moich klientów, pokazujące skuteczność i moc zastosowania medycyny naturalnej w procesie uzdrawiania.

Życie jest cudowne, kiedy jest się zdrowym, a zdrowie i jego utrzymanie leży wyłącznie w naszych rękach. Jestem szczęśliwa i zadowolona ze swojego wyglądu w wieku 60 lat, ale również z tego, że mogę uczyć innych i przekazywać swoją wiedzę dalej. Naprawdę niedużym kosztem można wyglądać i czuć się dobrze. Jeśli ja mogłam tego dokonać, to może i każdy.