Jesteśmy gotowi pomóc Tobie

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Na początku przeprowadzamy test diagnostyczny, który określa, jakie pasożyty (oraz gdzie) są w organizmie i w jakim stanie są główne narządy (jelita, żołądek, wątroba, trzustka, serce, mózg, układ krwionośny i limfatyczny, kręgosłup, zatoki, gardło oraz inne).

Test przeprowadzany jest aparatem Biospect-11. Jest on bezinwazyjny, bezbolesny, nie wymaga fizycznej ingerencji w organizm, pobierania krwi, moczu, wymazów ani innych czynników. Do badania nie trzeba się w żaden specjalny sposób przygotowywać; wcześniej można normalnie jeść i pić. Prosimy jedynie, by nie palić papierosów, nie pić alkoholu, nie perfumować się. Jeśli nie jest to konieczne, proszę również nie przyjmować tuż przed badaniem medykamentów ani suplementów diety. Badanie przeprowadzane jest na siedząco, osoba badana nie musi rozbierać się, powinna jedynie ściągnąć kolczyki, gdyż na uszy będzie miała założone słuchawki. Nie ma żadnych niemiłych odczuć ani skutków niepożądanych w trakcie i po skanowaniu organizmu.

Diagnostyka tym urządzeniem pozwala:

Wykryć wszystkie jawne i ukryte stany zapalne i chorobowe,

Ujawnić obecność różnego rodzaju pasożytów, grzybów, pleśni, bakterii, wirusów, pierwotniaków i innych drobnoustrojów,

Określić stopień zanieczyszczenia metalami ciężkimi, substancjami chemicznymi (w tym: lekami) etc.,

Sprecyzować zagrożenia zdrowia, które jeszcze nie spowodowały „namacalnych” objawów i dolegliwości (a wszystko to już na poziomie komórkowym).

Dowiedz się więcej na temat testu diagnostycznego metodą NLS

Pod koniec lat 90. XX wieku zaczął się wręcz rewolucyjny przełom w dziedzinie wczesnej diagnostyki, profilaktyki i leczenia chorób przewlekłych, a przede wszystkim tak zwanych chorób cywilizacyjnych. Choroby te stały się plagą naszych czasów: cukrzyca, zawały, udary, nowotwory, alergie i inne, znane chyba każdemu ze współczesnych mieszkańców cywilizowanego świata problemy, dotykają dzisiaj każdy dom, każdą rodzinę w Polsce i nie tylko!

Otóż, pod koniec XX wieku stała się dostępną dla szerokich mas ludzi tak zwana Nieliniowa Diagnostyka (w skrócie NLS-diagnostyka). Autorami metody są pracownicy Instytutu Psychofizyki Stosowanej (IPS), którzy dokonali prawdziwej rewolucji w stworzeniu systemów komputerowych, zdolnych do samodzielnego diagnozowania defektów oraz patologii narządów i tkanek człowieka. W Instytucie powstała – niemająca analogów – aparatura diagnostyczna, pozwalająca śledzić wszystkie etapy przejścia organizmu od zdrowia do choroby, na podstawie danych falowych zmian tkanek organizmu, a nawet poszczególnych komórek. System diagnostyki nieliniowej jest najnowszym osiągnięciem na polu technologii medycznych, które na progu XXI wieku, zaliczyć można do spektakularnych – i najbardziej perspektywicznych – osiągnięć medycyny. Jest to unikalna aparatura diagnostyczna, która opiera się na spektralnej analizie wirowych pól żywych organizmów.

   NLS stwarza możliwość uzyskania pełnej informacji o stanie zdrowia człowieka oraz ujawnienia chorób (w tym również chorób onkologicznych) w ich początkowym, energetycznym stadium, co jest niemożliwe przy wykorzystaniu jakichkolwiek innych metod badawczych (usg, rentgen, tomografia komputerowa, JMR itd.), które wykrywają ukształtowany już proces chorobowy.

   Opracowany przez IPS kompleks aparatury i programu BIOSPECT, pozwala ukształtować zadaną aktywność bioelektryczną neuronów mózgu, na tle której wybiórczo można uzyskiwać wzmocnienie sygnałów i wyciągać oraz rozszyfrowywać zawartą w nich informację. Aparat „BIOSPECT" w określony sposób „namierza" promieniowania w miejscu ich powstawania, aby następnie rozszyfrować je i utrwalić na ekranie komputera, gdzie powstaje wirtualny model narządu w określonych barwach.

   Dla ustalenia patologii lekarz bada oddzielnie coraz mniejsze kwadraty kartograficzne (fraktale), przedstawione na ekranie komputera, aż do zlokalizowania ogniska patologii, z najwyższym stopniem dokładności.

Terapeutyczne możliwości wynikające z NLS-diagnostyki

   Każdą chorobę można przedstawić jako zakłócenie synchronizacji harmonii w biologicznym organizmie. Takie naruszenie może być wywołane źródłami różnego rodzaju, które w wielu przypadkach można rozpatrywać jako dysharmonizujące drgania elektromagnetyczne, tworzące bloki (szumy) i przeszkadzające w normalnym funkcjonowaniu organizmu. Problem usunięcia powstałych drgań dysharmonicznych można próbować rozwiązać, opierając się na zasadach fizyki.

Metoda terapii informacyjnej oddziałuje na organizm chorego poprzez kombinację różnych modulowanych drgań elektromagnetycznych, powstających w aparacie „BIOSPECT", a także poprzez korekcję zakłóconego wewnątrz, organicznego balansu promieniowań koherentnych, z pomocą preparatów informacyjnych (metazodów).

Metazody są to specyficzne kombinacje częstotliwości koherentnych, znalezione przez komputer i wykorzystywane do otrzymania gotowych preparatów leczniczych o ukierunkowanym działaniu. Ujawniają się one z pomocą aparatury, dokonującej przeniesienia informacji częstotliwościowej (spektralnej), zdjętej z ogniska patologii, na matrycę (woda, spirytus, cukier, wosk) wykorzystywaną w procesie leczenia chorych. Działanie metazodów sprowadza się do rozbudzenia utajonych rezerw organizmu, podobnie jak w przypadku homeopatii. Tym wyjaśnia się szeroką skalę oddziaływania preparatów, brak szkodliwych efektów ubocznych i przeciwwskazań do stosowania, przy równoległym ew. leczeniu lekami.

Test trwa ok. 2 godzin, odbywa się w Trzebnicy, 20 km od Wrocławia.

Jest również możliwość zapisania się na test diagnostyczny, przeprowadzany w Warszawie.

Poddanie się testowi diagnostycznemu nie jest jednoznaczne z koniecznością przeprowadzenia kuracji oczyszczającej. Można poprzestać na samym teście, można zrobić test i wykupić oczyszczanie, a można też rozłożyć to w czasie (tzn. przyjść na test, a kurację zamówić w późniejszym terminie). Jest tu dowolność wyboru. Jedynym warunkiem jest to, że przed oczyszczaniem TRZEBA PRZEJŚĆ TEST – bez wcześniejszej diagnostyki nie szkolimy do oczyszczania. Nie bazujemy na wynikach testu przeprowadzonego w innych ośrodkach i na innych urządzeniach!

KURACJA OCZYSZCZAJĄCA:

Podstawowa kuracja oczyszczająca trwa 45 dni i odbywa się ją u siebie w domu. W 2017 r. planujemy otwarcie naszego Centrum na Wzgórzach Trzebnickich. Tam będzie możliwość zakwaterowania i nauki od 7 do 45 dni.

W skład zestawu oczyszczającego wchodzą: zioła na zabijanie pasożytów, suplementy na wzmocnienie organizmu oraz wypłukanie martwych pasożytów, a także sprzęt elektroniczny do zabijania pasożytów, który nosi się na ciele w ciągu dnia i w nocy. Jest to urządzenie wielkości telefonu komórkowego, wypożyczane na 45 dni, a po tym terminie zwracane. Dajemy wszystkie informacje, instrukcje, zalecenia – jak, i o której godzinie, co należy przyjmować.

BADANIE POWTÓRNE:

Po 45 dniach spotykamy się na powtórnym teście, aby sprawdzić (porównać), jakie są efekty oczyszczania i czym trzeba się jeszcze zająć.

Zdrowe i szybkie dania dla każdego

„Zdrowe i szybkie dania dla każdego” – to książka kucharska dla wszystkich osób, dla których dbałość o zdrowie jest priorytetem. Na 380 stronach (twarda oprawa, papier kredowy), znajdziecie nie tylko pięknie ilustrowane przepisy (których jest ponad setka), ale również wiele cennych porad na temat funkcjonowania układu pokarmowego.

Dowiedz się więcej na temat naszej książki kucharskiej

Kilkanaście wybranych tytułów rozdziałów:

– 7 punktów pomagających w osiągnięciu uzdrowienia,
– Zdrowy układ trawienny – gwarancją zdrowia,
– O prawidłowym łączeniu produktów i enzymach trawiennych,
– Moc owsianki i zawartego w niej beta-glukanu,
– Dysbakterioza – cóż to takiego?,
– Zakwaszenie – groźna choroba i przyczyna innych chorób, plus dodatkowo 3 tabele z produktami kwasotwórczymi i zasadotwórczymi,
– Jakie organy kontrolują w naszym organizmie apetyt?,
– O indeksie glikemicznym,
– Najzdrowsze warzywa i owoce,
– Witaminy i suplementy potrzebne do ich prawidłowego przyswajania,
– Krzem – pierwiastek życia,
– Garść porad, czyli pierwsza pomoc dla żołądka,
– Wskazówki dotyczące mycia produktów spożywczych,
– Raport FAO-WHO: lista 10 najgroźniejszych pasożytów, znajdujących się w żywności.


– Czy wiecie, jaką konsystencję musi mieć owsianka, by wspomagała regenerację układu trawiennego?
– Dlaczego przy zakwaszeniu organizmu płodność kobiety i mężczyzny spada?
– Macie świadomość, że aby przyswoić składniki witaminowe, powinny być one łączone z określonymi suplementami (tzn. innymi witaminami i składnikami mineralnymi)?
– Kto wyjada z naszego organizmu krzem?
– Jak myć warzywa przed przygotowaniem, aby uniknąć zakażenia pasożytami?

Ciekawi jesteście odpowiedzi na te pytania? Sięgnijcie koniecznie po książkę „Zdrowe i szybkie dania dla każdego”. Znajdziecie tam również dziesiątki innych zagadnień, bez znajomości których nie sposób doprowadzić układu trawiennego do normy. Jeśli przeto chcecie być zdrowi, jeśli chcecie wiedzieć co jeść, kiedy jeść i jak jeść, aby to zdrowie utrzymać na długie, dłuuugie lata – „Zdrowe i szybkie dania” są pozycją obowiązkową w Waszej domowej biblioteczce.

Zdrowe pokolenie - odnowa ludzkości

Pasożyty wywołują wszystkie „nieuleczalne dolegliwości” – nawet „raka”. W tej książce Paulina Jodestol – ze skrupulatnością pedagoga-naturopaty – przedstawia niebezpieczeństwa, które prowadzą ludzkość do wymierania.

Dowiedz się więcej na temat tej sensacyjnej książki

 Autorka jest przekonana o tym, że udało się znaleźć podstawową przyczynę chorób – są to P A S O Ż Y T Y, które powodują lawinowy wzrost liczby chorych ludzi, wzrost zachorowalności na choroby psychiczne u starszych i młodszych, czy częste rodzenie się niepełnosprawnych dzieci.

Twierdzi, że społeczeństwo znalazło odpowiedź na pytanie, dlaczego tak wielu ludzi umiera z powodu „chorób nieuleczalnych". Dowiesz się o niektórych – rzeczywiście zadziwiających – faktach oraz o „cichych zabójcach”,  istnienia których nawet nie podejrzewamy.

Autorka nie opisuje drętwych teorii, lecz przedstawia rzeczywiste wyniki swojej pracy, jako praktyka i eksperymentatora, na przestrzeni 20 lat. Znajdują się tam też zaskakujące zdjęcia martwych „cichych zabójców”, wywołujących wszystkie cierpienia ludzi. Od samego początku książki, do ostatniej strony, czytelnik nie będzie mógł oderwać się od lektury.

Paulina Jodestol jest pedagogiem-psychologiem i praktykującą naturopatką – od 1995 roku. Studiowała w Rosji, USA i Hiszpanii. Pomaga ludziom w różnych krajach oczyszczać i uzdrawiać organizm. Jej unikalna praca i wyniki przekonują o skuteczności programu oczyszczania i odchudzania.