Ile kosztuje nasza praca

Drodzy Klienci


Drogi kliencie Każdy kto dokona zakupu produktów na kwotę min.300 zł. dostanie gratis do zamówienia Węglan magnezu !!! (tylko dla klientów po kuracjii)

CENNIK NASZYCH USŁUG

Test na urządzeniu Biospect-11 – wykrywanie pasożytów – tylko 200 zł (ok. 2 godz./osoba dorosła)

Test polega na skanowaniu całego organizmu, za pomocą nałożonych na uszy słuchawek.

Test na urządzeniu Biospect-11 – wykrywanie pasożytów – tylko 200 zł (ok. 30 min - 1 godz./dziecko do 12. roku życia)

Test polega na skanowaniu całego organizmu, za pomocą nałożonych na uszy słuchawek.

Oczyszczanie organizmu (45-dniowe, pierwszy etap - podstawowy) – 2600 zł/osoba

Osoby przebywające tymczasowo bądź na stałe za granicą, zobowiązane są do uiszczenia kaucji zwrotnej w wysokości 3000 zł, za wynajem urządzenia Android (patrz: Oferta – oczyszczanie). Kaucja zwracana jest po zakończeniu I etapu oczyszczania (tj. 45 dni) i zwrocie urządzenia w dobrym stanie (tj. sprawnego, działającego, nieuszkodzonego, niezniszczonego).

Jeżeli oczyszczanie rozpocznie osoba dorosła, to oczyszczanie dziecka do 12. roku życia – tylko 1600 zł

Ta opcja dotyczy wyłącznie sytuacji, gdy osoba dorosła rozpoczyna oczyszczanie i płaci kwotę 2480 zł; wówczas jest możliwość jednoczesnego wzięcia zestawu oczyszczającego dla dziecka po obniżonej cenie – 1480 zł.

Pierwszy powtórny test (po oczyszczaniu) – 50 zł, każdy następny – 200 zł

Cena 50 zł dotyczy wyłącznie testu powtórnego zrobionego max. 60 dni od daty ustalonego zakończenia oczyszczania organizmu.

Hotel (bez wyżywienia) poza Centrum Zdrowia – 120 zł/doba/osoba

Obecnie nie posiadamy własnego zakwaterowania. Nasi klienci mają szansę skorzystać z usług zaprzyjaźnionego domu gościnnego. Na życzenie podajemy dane kontaktowe, celem wcześniejszego zarezerwowania noclegu.

W związku z tym, że wiele osób zapisuje się na wizytę, a następnie nań nie dociera, niepotrzebnie blokując tym samym miejsce innym potrzebującym, w celu rezerwacji terminu na test wymagamy przedpłaty na konto w wysokości 50% ceny testu (tj. dla osób dorosłych – wymagana przedpłata 100 zł; dla dzieci – wymagana przedpłata 50 zł). Przedpłatę należy uiścić w ciągu 3 dni od daty rejestracji. Jeżeli od terminu rejestracji do terminu wizyty jest mniej niż 3 dni, prosimy o jak najszybszą przedpłatę i wysłanie potwierdzenia przelewu na adres e-mail: info@jodestol.pl  Kwota przedpłaty jest później odliczana od kwoty należności za test – i klient płaci jedynie różnicę.

Prawidłowe rozpoznanie
Prawidłowe rozpoznanie problemu to połowa sukcesu. Pozwala nam dobrać właściwe metody działania.
Proces oczyszczania
W tym procesie nie ma kompromisów. Wróg jest bezlitosny, więc nie bierzemy jeńców.
Zmiana złych nawyków
Do pełni szczęścia zadbaj o siebie w każdym aspekcie swojego życia.